Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/justcall/ftp/_classes/AppRouter.class.php5 on line 151
Telefonia cyfrowa - Co zyskujesz? - JustCall.pl
zaloguj się
zapomniałeś hasła?

[ AKTYWACJA BRAMKI ]

Telefonia cyfrowa - Co zyskujesz?


Oszczędność pieniędzy

Niskie opłaty za utrzymanie numeru i bardzo atrakcyjne stawki za połączenia - jedna stawka na wszystkie połączenia z telefonami stacjonarnymi w Polsce!
Przełamujemy wysokie ceny drogiego monopolisty telefonicznego!


Prostota i komfort użytkowania

Szybka i prosta instalacja usługi z możliwością użytkowania każdego aparatu telefonicznego posiadającego funkcję tonowego wybierania. Pełną konfigurację funkcjonalności telefonu cyfrowego umożliwia dostępny na stronie JustCall system, pozwalający również na łatwą, samodzielną kontrolę kosztów oraz dodanie nowych funkcji telefonu. Do swojej dyspozycji masz Doradcę Klienta, który pomoże w instalacji i użytkowaniu telefonu tak, abyś był najbardziej zadowolony z usługi.


Prosta instalacja

Zarówno proces założenia konta, wybór sprzętu odpowiadającego Twoim potrzebom, oraz sam proces instalacji sprzętu został maksymalnie uproszczony. Założenie konta JustCall oraz wybór i zamówienie urządzenia nie powinno zabrać dużo czasu. Po otrzymaniu urządzenia (bramki JustCall) wystarczy tylko podłączyć zasilanie, sygnał Internetu oraz aparat telefoniczny i już można korzystać z naszych usług. Urządzenie, które zakupujesz w naszym sklepie jest skonfigurowane z Twoim numerem telefonu w systemie JustCall.


Pełna kontrola kosztów

Poprzez system zarządzania telefonem cyfrowym, dostępny dla każdego użytkownika na stronie JustCall, można na bieżąco śledzić koszty wykonanych połączeń telefonicznych. System jest prosty i w pełni przejrzysty.


Dodatkowe funkcje niedostępne w tradycyjnej telefonii

Telefonia cyfrowa JustCall oferuje wiele funkcjii niedostępnych w tradycyjnej telefonii. Istniej możliwość korzystania z wirtualnego faxu, wirtualnej automatycznej sekretarki, połączeń konferencyjnych, billingu dostępnego online, itp. Funkcje te sprawiają, że komfort użytkowania telefonu jest znacznie wyższy niż ten, do którego przyzwyczaili nas tradycyjni operatorzy.


Jakość i niezawodność

Jakość i niezawodność świadczonych usług jest dla JustCall priorytetem. Dbamy o to, aby dostarczać usługi nieprzerwanie na możliwie najwyższym poziomie.