Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/justcall/ftp/_classes/AppRouter.class.php5 on line 151
Telefonia cyfrowa - Jak zacząć korzystać - JustCall.pl
zaloguj się
zapomniałeś hasła?

[ AKTYWACJA BRAMKI ]

Telefonia cyfrowa - Jak zacząć korzystać


1. Jakość posiadanego łącza internetowego

Przed podjęciem decyzji o korzystaniu z usług JustCall sprawdź, czy posiadasz możliwości techniczne, aby korzystać z naszych usług. Do poprawnego funkcjonowania telefonu cyfrowego wymagane jest stałe, szerokopasmowe łącze do Internetu o przepustowości minimum 128 Kbit/s (zalecane co najmniej 256 Kbit/s) dostarczane przez operatora telekomunikacyjnego, telewizję kablową czy operatora sieci bezprzewodowej.
Sprawdź czy łącze, które posiadasz pozwala na korzystanie z telefonu cyfrowego.


2. Załóż konto

Jeśli posiadasz łącze internetowe pozwalające na korzystanie z telefonii cyfrowej, możesz przystąpić do zakładania konta w systemie JustCall. Jest to proces maksymalnie uproszczony i nie zabiera zbyt wiele czasu.
Założenie konta klienta JustCall


3. Doładowanie konta

Aktywacja założonego konta odbywa się poprzez doładowanie konta kwotą pokrywającą miesięczny kosztu utrzymania numeru, będziesz poproszony o pierwsze doładowanie w trakcie zakładania konta. W czasie aktywacji usługi i pierwszego doładowania, zostanie również zasilone Twoje konto na rozmowy, co pozwoli Ci na wykonywanie połączeń wychodzących bezpośrednio po otrzymaniu i podłączeniu bramki JustCall.

Kolejne zasilenia konta będziesz mógł wykonywać samodzielnie po zalogowaniu się do panelu klienta. Płatności możesz dokonać w formie przelewu elektronicznego z banku, w którym posiadasz rachunek lub za pomocą karty kredytowej.


4. Wybór urządzenia

Na naszej stronie oferujemy szeroki asortyment sprawdzonych i niezawodnych urządzeń pozwalających na korzystanie z usług telefonii cyfrowej JustCall. W dziale Sprzęt - Co wybrać? znajdziesz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie urządzenia. Wystarczy odpowiedzieć na klika prostych pytań a zaproponujemy Ci urządzenia, które spełniają Twoje oczekiwania.

Po zakupie skonfigurowane i przygotowane do pracy urządzenie zostanie w ciągu 7 dni wysłane na podany przez Ciebie adres.